Darmowa dostawa od 200,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Reklamacje towaru

Reklamacja towaru

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami. Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera. Jeśli z jakiś powodów jakość produktu budzi Twoje wątpliwości zgłoś reklamację, a rozpatrzymy ją w możliwie krótkim czasie. Aby ją zgłosić prosimy pobrać, wydrukować i wypełnić Formularz Zgłoszenia Reklamacji oraz postępować zgodnie z instrukcją do niej dołączoną. Sprawdź stan wizualny produktu w momencie jego odbioru. W przypadku gdy budzi on Twoje zastrzeżenia:

1. zgłoś kurierowi odmowę przyjęcia.

2. sporządź w obecności kuriera dwa identyczne egzemplarze protokołu szkody przedstawiający przyczynę odmowy odbioru przesyłki i datę. Kurier powinien na Twoją prośbę dostarczyć Ci na miejscu wzór takiego formularza i obowiązkowo podpisać go. Jeden egzemplarz przekaż kurierowi i nie odbieraj przesyłki a drugi zachowaj dla siebie i zgłoś nam reklamację.

Jeśli zależy Ci na jak najszybszym rozpatrzeniu reklamacji, dołącz do niej:

- paragon, jako potwierdzenie zakupu.

- wypełniony przez Kupującego Formularz Zgłoszenia Reklamacji.

Dodatkowe informacje

1. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, Sklep ma prawo obciążyć Kupującego kwotą w wysokości 50 zł, płatną przy odbiorze produktu przez osobę, która przekazała go do reklamacji.

2. Koszty odesłania przez Klienta reklamowanego produktu, zostaną zwrócone przez Sprzedającego po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Jeśli masz możliwość, dostarcz nam towar osobiście do Sklepu w Gubinie. Znacznie przyspieszy to proces reklamacji, więc zyskasz na czasie.

3. Naprawione lub wymienione produkty wysyłamy takim samym sposobem jak zostały zamówione w naszym sklepie.

4. BOADRUK.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem, więc wysłane w taki sposób zostaną zwrócone do Nadawcy na jego koszt.

5. Nie jest możliwe osobiste odebranie od serwisu produktu przekazanego przez inną osobę. Potwierdzeniem jest dowód tożsamości oraz własnoręczny podpis osoby zostawiającej produkt w serwisie i odbierającej go od niego.

Dane do odesłania reklamowanych produktów

Dane adresowe

BOA DRUK Olga Baraniecka

ul. Mylna 35J

66-620 Gubin

Godziny otwarcia sklepu:

Pon - Pią: 8:00 - 16:00

Sobota: 8:00 - 11:00

Dział Obsługi Klienta

+48 512 722 472

lub

e-mail: sklep@boadruk.pl

Zaufane Opinie IdoSell
4.67 / 5.00 6 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-02-10
Wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Koszulka się podobała :))
2021-06-30
polecam, wszystko sprawnie poszło
pixel